Legal Baze

KANCELARIA

Proponujemy unikatową usługę prawną LEGAL Concierge – kompleksową ochronę prawną dla Twojej firmy i Twojej rodziny. Nasza kancelaria podejmuje wszelkie działania, które zapewniają naszym klientom spokój i poczucie bezpieczeństwa w zakresie prawa.

Nasze usługi są dostosowywane indywidualnie do potrzeb klienta. Analizujemy każde zagadnienie prawnego związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i gwarantujemy szybką i skuteczną reakcję na wynikłe problemy prawne.

Współpracując z nami, unikniesz kosztownych procesów sądowych oraz minimalizujesz ryzyko prawne, co zwiększa efektywność i rentowność Twojej firmy. Nasz doświadczony zespół prawników zapewnia rzetelną analizę każdej sprawy i podejmuje skuteczne działania.

LEGAL Concierge to kompleksowa usługa prawna, która umożliwia naszym partnerom optymalizację kosztów i zapewnienie sobie profesjonalnej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Dzięki bieżącej obsłudze prawnej, w tym doradztwu przy codziennych sprawach urzędowych, nasi klienci mogą skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na rozwiązywaniu problemów prawnych. Jednocześnie, nasze doświadczenie w doradztwie prawnym pozwala nam zapewnić specjalistyczną pomoc przy rozwiązywaniu najbardziej złożonych problemów prawnych. Nasza kancelaria zapewnia skrupulatny nadzór nad pracą prawników oraz gwarantuje wysoką jakość usług i rzetelność w kontaktach z naszymi partnerami.

LEGAL Concierge to zasadnicze dwie płaszczyzny współdziałania kancelarii z naszymi partnerami:

– bieżąca obsługa prawna spraw urzędowych, doradztwo prawne w codziennych aspektach prawnych prowadzenia biznesu (np. wezwania z urzędu skarbowego, odpowiedź na pisma z ZUS),

– doradztwo prawne przy rozwiązywaniu skomplikowanych zagadnień prawnych, nadzór nad pracą prawników i najwyższa rzetelność w kontaktach z naszymi partnerami.

Postępowania cywilne

Analizy umów

Audyt przedsiębiorstw i spółek

Postępowania administracyjne

(np. prowadzone przed SANPIDEM, PINB, US czy ZUS),

Postępowania karne gospodarcze

Przenieś swój biznes do nas!

Adres

ul. Grzybowska 87
00 - 844 Warszawa

E-mail

szkolenia@ldyconsult.pl
biuro@legalbaze.pl

Telefon

725 456 593

Napisz do nas